środa, 5 czerwca 2013

Wisla - I come back superior.

budyniowa owsianka na mleku sojowym z cynamonem, jabłkiem, domowym masłem orzechowym i białą czekoladą Ritter Sport z orzechami laskowymi 
pudding oatmeal on soy milk with cinnamon, apple, homemade peanut butter and white chocolate with hazelnuts Ritter Sport 

(Stwierdzam, iż uwielbiam Ritterki.) 

Takie wyjazdy uczą, nie w sensie nauki jako wiedzy szkolnej, ale wiedzy o życiu (chociaż w pociągu zaliczyłam sprawdzian z niemieckiego na pięć). Teraz już wiem, że o zjedzeniu michałka i kilku żelek na godzinę przed obiadokolacją i połowy wafelka po nie powinno się rozmyślać.
Nie weszliśmy na żaden szczyt. Pogoda nie dopisała, a jeszcze bardziej nie dopisała kondycja niektórych osób. Jestem dumna, że chociaż nie ćwiczę na wf-ie (nie z własnej woli), to jednak mam kondycję lepszą od niektórych kolegów (albo przynajmniej na to wyszło podczas wędrówki). Mimo wszystko wyjazd uznaję za jak najbardziej udany, choć połamałam parasol, a wracając autobusem zahaczyłam jednego pana na wystający drut i musiałam szybko go wyplątać.2 komentarze:

  1. i ja uwielbiam ritterki :D zresztą ja każda czekoladę lubię, także ten no nie mogłabym napisać inaczej :D

    OdpowiedzUsuń
  2. ja ritterki nie jadłam już wieki, mam w szafce jakąś białą z kokosem - nowość, ale nie lubię białej czekolady ;p kupię sobie gorzka jak natrafię ;)
    przepyszna owsianka !!

    OdpowiedzUsuń