sobota, 24 sierpnia 2013

Wspólne śniadanie.


serek wiejski lekki z brzoskwinią i malinami, chleb alpejski z masłem 
cottage cheese light with peach and raspberries, alpine bread with butter 


Zjedzone szybko jabłko i już o 6:30 jadę z mamą na cotygodniowe zakupy spożywcze (targ i takie tam). Wracamy, rozpakowujemy się i można szykować śniadanie. Ten raz czy dwa w tygodniu można zjeść je razem, bo mama nie wstaje wcześniej ode mnie, ja nie wstaję wcześniej od taty, a tata wcześniej od brata. Tzn. kolejność jest podobna, ale różnice w czasie mniejsze. Zawsze w soboty na śniadania jemy serki wiejskie. A w niedziele jajka. 
Dziękuję wszystkim, którzy wypowiedzieli się pod wczorajszym postem. Nawet nie zdawałam sobie sprawy, że to też może mieć tak dużą skalę. Ale w końcu obsesja to obsesja. Życzę sobie i Wam, abyśmy umieli sobie z nią poradzić, żeby nas nie dopadła i nie zniszczyła. 

Wczoraj nie ćwiczyłam, pojechałam tylko na rowerze do sklepu, do którego jedzie się 5 minut i zrobiłam "ćwiczenia", które muszę robić w ramach rehabilitacji. Jako dziecko w chyba najbardziej zanieczyszczonego rejonu Polski (oglądaliśmy na biologii film, według którego to ma jakieś znaczenie) mam niewidoczne na pierwszy rzut oka problemy z plecami, mniejsza, w każdym razie wiem co jest nie tak i muszę to korygować wykonując ćwiczenia, które w sumie ciężko nazwać ćwiczeniami, bo jest to np. siedzenie i unoszenie jednego biodra lub leżenie i unoszenie rąk. Takie nic, w którym chyba najbardziej liczy się moja pozycja. Ale po co o tym piszę? Chyba się tłumaczę. Czuję zobowiązana, po wczorajszym zadeklarowaniu się na nie ćwiczenie. 
6 komentarzy:

 1. serek wiejski ze świeżymi owocami bardzo lubię :) i tak wspólnie z mamą na pewno przyjemniej ;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I z tatą też! Tylko brat wstał później i jadł sam...

   Usuń
 2. Jesteśmy z Ciebie dumni :) Tak trzymaj! pamiętaj, że sport nie zawsze równa się zdrowie. Trzymaj się!

  OdpowiedzUsuń
 3. sport to zdrowie:) a serek wiejski z owocami pychota!

  OdpowiedzUsuń
 4. Masz bardzo fajnego bloga :) Będę zagladać tu codziennie ;D A śniadanie w towarzystwie smakuje lepiej ;D

  OdpowiedzUsuń
 5. Serek wiejski z owocami - PYSZNOŚCI ♥

  Zapraszam do nas - http://to-wlasnie-one.blogspot.com/ ♥

  OdpowiedzUsuń